אז העסק שלכם קיים כבר זמן רב, יכול להיות שהוא אפילו בעל מוניטין של עשרות שנים. הכל עובד כמו שצריך, המחירים הוגנים, המוצרים מעולים, השירות מצוין והלקוחות הקבועים והטובים זורמים וימשיכו לזרום, כי הם מאמינים במוצר ובעסק שלך. אבל אז מגיע הרגע בו נשאלת השאלה, "איך מתקדמים מכאן?", כיצד הופכים את הדבר הטוב הקיים, למצוין? איך מכירים את העסק ללקוחות חדשים דרך האינטרנט, איך נותנים ללקוחות לרכוש את המוצרים שלכם מהבית, ואיך מגדילים את מכירות העסק והופכים אותו לרווחי אף יותר?

במאמר זה, ניתן לכם שני טיפים קצרים שיעזרו לכם להפוך את העסק שלכם להרבה יותר מצליח, בפשטות ובזמן קצר, בין השאר באמצעות חנות וירטואלית.

מתגו מחדש את העסק שלכם – לעיתים עסקים הקיימים זמן רב בשוק שוכחים להתחדש מהבחינה העיצובית – פרסומית, והם אף נוטים להישאר מאחורה גם מול מתחריהם. דבר זה עלול לגרום ללקוחות הצעירים יותר להרגיש שבית העסק מיושן ולא חדשני, על אף הניסיון הרב שצברתם במהלך השנים, מה שיגרום לו להדיר את רגליו מהחנות שלכם. מה ניתן לעשות בנידון? אמצו את החידושים העדכניים ביותר הקשורים לעסקכם, ובנו חנות וירטואלית. תוכלו אף לשכור מעצב גרפי ולדאוג לסמליל (לוגו) חדש עבור בית העסק, לעצב את החנות שלכם מחדש, לפרסם את בית העסק תחת הלוגו החדש שיצרתם לו, ולבנות אתר אינטרנט המותאם לצרכי העסק (ועל כך נפרט בפיסקה הבאה). כל זאת יכול לשנות את פני העסק שלכם לבל היכר !


בנו אתר אינטרנט לעסק – כיום הפלטפורמה המתרחבת והגדלה ביותר בתחום הפרסום והמדיה הוא האינטרנט. גם ברחבי העולם השלישי מחשבים הופכים לפריט חובה בכל בית, ואוקיינוסי הידע שמציעה רשת האינטרנט פתוחים לכל הדורש בכך. לא תרצו שבית העסק שלכם יהיה שם ויפנה לקהל היעד הספציפי של העסק שלכם? בנייה של אתר אינטרנט איכותי, מוקפד ומרשים עם עיצוב נוח לצפייה ותאימות מלאה לכל הדפדפנים הקיימים כיום בשוק הוא דבר הכרחי. בנוסף, הקפידו שהאתר שלכם הוא בעל אפשרות ליצירת קשר עם העסק כדי שלא תפסידו לקוחות פוטנציאליים. גם חנות וירטואלית שתאפשר ללקוחות שלכם לרכוש את מוצריכם מבלי לצאת מהבית, יכולה לעשות פלאים לתזרים המזומנים שלכם בתקציב זעום לעומת הרווח הגלום במהלך שכזה. אז לכו על זה ותרוויחו המון!

חברת קיווי מאפשרת לכל אדם להקים חנות וירטואלית חינם אז גלוש ל  kivi.co.il